Royal Riders Kutná Hora
zve na 25. ročník motosrazu

29. 7. 2023

POZOR!!!
Z technických důvodů je akce na plánovaném místě ZRUŠENA!!!
Pro skalní příznivce akce tel: 723 089 496 (Michal)
nebo e-mail: info@royalriders.cz

Aktuální info na facebooku:

Program 25. ročníku...

POZOR!!! Z technických důvodů je akce na plánovaném místě ZRUŠENA!!!

Sobota 29. 7. 2023

Soutěžní odpoledne o ceny:

Hod na kolík, šibenice, páka a Mistrovství v pití piva hadicí...

Večerní koncert kapel:

DISCOVER - ´90 rock metal Kutná Hora https://bandzone.cz/discover
KOZIČKY - Polabský punk https://bandzone.cz/kozicky
Změna programu vyhrazena.

Motto:

Jestli hledáš pohodovej sraz, dobrej rock a náladu a nebavěj tě mega komerční akce, pak tě Fest Lejt určitě dostane. "Prostě sedni na mašinu, udělej si pěknou projížďku, přijeď na Fest Lejt, pobav se při soutěžích, pokecej s pohoda lidma, popij a večer zapař na live hard rock... "

Tady se fakt "FEST LEJE"!!!


Ubytování

Vlastní stany nebo širák...


Mapa

PŘIPRAVUJEME...

Srazové předměty

"Buď správnej FestLejťák"!!!

Jako každý rok budou pro Tebe připravený jedinečný srazový trička!!!

Galerie

Ohlédnutí za ročníkem 2019 a pozvánka na 2020

Vzpomínkové video na místa konání 20-ti ročníků Fest LejtuOhlédnutí za Fest Lejtem 2017Odkazy na galerie z minulých ročníků

POZOR!!! Odkazy směřují na různé staré weby a facebook. Aktualizaci připravujeme.Historie srazuKaždoroční setkání motorkářů a jejich příznivců pořádá Royal Riders Kutná Hora již od roku 1999.

Akce vznikla ze setkání členů Royal Riders a pár kamarádů, kteří nejdříve pro sebe a časem i pro ostatní motorkáře začali pořádat menší setkání. Název Fest Lejt vyplynul z náplně akce, kde nikdy nebyla nouze o pořádnou dávku chlastu, ale také dobrýho jídla, rockový hudby a spontánní motorkářský zábavy... "prostě se FEST LILO".
Z celovíkendového popíjení pár motorkářů u sudu, opékání čehosi na ohni a řádění na motorkách se postupem času stal plnohodnotný motosraz. Nikdy se však nejednalo o žádnou mega komerční akci. Díky lidem, kteří ho navštěvují pravidelně, si udržel linku klasického srazu, které se v ČR pořádali okolo roku 2000. Žádné tisíce lidí, komerční zábava, čínské nudle a pouťové atrakce. Prostě setkání motorkářů, který se rádi spolu bavěj, jdou do klasických soutěží a rádi si poslechnou živou rockovou hudbu kvalitních regionálních kapel.
Tak, jako na začátku, se i celých 24. let starají o organizaci a provoz akce jen členové Royal Riders a spřátelené duše. Tím je Fest Lejt plně nezávislý na jiných zdrojích a když bude stále bavit skalní i ty nové návštěvníky, díky kterým se stále koná, může začít další čtvrtstoletí své existence...

KontaktRoyal Riders motoklub Kutná Hora

Info tel.: 723 089 496

Info e-mail: info@royalriders.cz
Web: www.royalriders.cz
Aktuální info na facebooku: https://www.facebook.com/groups/354593345616/